Bydlení je věcí, která je v poslední době opravdu nedostatková. Jednotliví politici se předhánějí, kdo najde efektivnější a rychlejší řešení této situace. Nicméně pokud nebudeme čekat na sliby politiků, nezbývá nám prostě nic jiného, než se smířit s tím, že vlastním dům se zahradou je výsadou téměř jen bohatých lidí. Méně movití pak mají většinou smůlu a nezbývá tedy nic jiného, než čekat na to, jak se situace dál vyvrbí. Nicméně my pro vás dnes máme způsob, díky kterému si vlastní bydlení můžete jistě volit i vy! Nevěříte? Pokračujte ve čtení! Našli jsme způsob, díky kterému můžete mít vlastní a plnohodnotně obyvatelný dům, již v řádu několika set tisíc korun! Nezní to prostě pohádkově?

nový dům

Pokud se vám to zdá nějaké divné, věřte nám, že není. Kupte si mobilheim. Mobilní domy mají oproti těm klasickým totiž velkou řadu výhod. Mobilní domy jsou postaveny ze dřeva, jejich výrobní cena je tak podstatně nižší, nežli těch zděných. Nehledě na to, že se jedná o menší stavby, což taktéž snižuje jejich prodejní cenu.

malý dům

Nicméně takový mobilní dům pro jednu rodinu bohatě stačí. Obvykle jsou vyráběny do sta metrů čtverečních, což je už opravdu hezká plocha, na kterou se pohodlně vejde čtyřčlenná rodina i se psem!

Kromě toho, je nepopsatelnou výhodou i fakt, že celý postavený dům, je na váš pozemek dovezen na kamionu. Jeden den tak máte pusté a prázdné pole a druhý den se můžete stěhovat! Firma vám dům doveze a usadí na vámi zvolené místo, přesně dle vašich představ.

Samozřejmostí je i plně vybavená kuchyňská linka. Dům je tedy přivezen i se základními spotřebiči, jako je například varná deska, trouba, nebo lednička. Obdobně je tomu i s koupelnou – ta je plně funkční a moderně zařízená, což je opravdu nepopsatelná výhoda. Takže jak říkáme, na vás je jen pouhé nastěhování do nového a zabydlení se dle vašich představ!

Kategorie: Bydlení