Zařídit si vlastní bydlení není jen tak. Někteří z nás milují byty a nikdy by se jich nevzdali, jiní preferují rodinné domky, třeba už jen proto, že v podobném vyrostli. Preferujete také vlastní soukromí? Raději byste volili dům? V tom případě můžete využít verzi mobilních domů.

Malé skromné, útulné a velice praktické bydlení, ve kterém máte vše, co k běžnému životu potřebujete.

Využijte mobilní domy prodej Top-mobilnidomy ze skladových zásob jako objekty použité nebo domy úplně nové připravené k předání.

Ve skladových zásobách tedy najdete jak objekty úplně nové, tak i použité, ale v zachovalém, čistém a vkusném stavu, samozřejmě za skvělou nízkou cenu.

sedačka

V posledních letech čím dál častěji lidé volí raději vlastní bydlení. Ani při pořizovací ceně totiž nemusíte váhat. Ta je velice nízká, mnohdy nižší než pořizovací cena bytu někde ve městě, proto se lidé čím dál více upínají spíše na vlastní zázemí, soukromí a bydlení v podobném domečku třeba i se zahrádkou, kde mohou relaxovat a prostě si užívat života.

A jak je to s objekty? Co v nich najdete? Objekty jsou různě velké, některé menší, jiné větší, některé pouze rekreační a jiné celoroční třeba i s možností kolaudace. Můžete v nich pak bydlet po celý rok a ještě i s číslem popisným a úplně normálně, jako v jakémkoliv jiném domě.

Mají veškeré vybavení. Moderní kuchyni, spotřebiče, troubu, sklokeramickou desku, digestoř, třeba i myčku. Samozřejmostí je wc a kompletně vybavená koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem, bojlerem a mnohdy třeba i pračkou. To vše za kompletně nízkou pořizovací hodnotu, kterou můžete řešit dokonce i úvěrem nebo hypotékou.

poko

Navíc se objekty převáží pomocí speciální nad-rozměrné přepravy, profesionálně ustaví na vašem pozemku a je vše hotovo, stačí napojit a můžete začít bydlet.

Zútulněte si domov podle svého vkusu. Vybrat si můžete z dřevostaveb nebo objekty z moderních materiálů. Obložení dřevěné nebo betonové, záleží na vašem vkusu. Nezapomeňte se podívat i do interiéru, ten vás mnohdy opravdu překvapí luxusem a moderními prvky.

Kategorie: Bydlení