Teambuilding dává smysl

Sehraný tým

Je řada firem, kde je práce jednoho člověka závislá na dalším, přičemž je zapotřebí, aby celý tým byl sehraný, uměl se dohodnout a celkový chod firmy tak dobře šlapal. Právě zaměstnanci mají velký vliv na tom, jak se podniku daří. V práci často není prostor se nějak blíže seznámit, protože se musí řešit pracovní povinnosti a podobně. Abychom tedy docílili toho, že lidé budou mezi sebou dobře spolupracovat a vycházet, tak právě můžeme využít právě teambuildingu.

podání rukou

Většinou se jedná o nějakou akci či výlet, takže se odehrává mimo zaměstnání, při nějaké činnosti, která bude lidi bavit. Právě takové prostředí je vhodné na to si v klidu popovídat i o osobních věcech, pobavit se a hezky si daný den užít. Jistě se každému pracuje lépe v kolektivu, který je přátelský a kolega v případě potřeby rád poradí. Organizátor by měl myslet na to, co dáme zaměstnance baví, aby skutečně daná akce dopadla s pozitivním výsledkem.

Úniková hra

Skvělým místem, kde můžete realizovat teambuilding je rozhodně exit game Pardubice. O co se tu jedná? Společnost má speciálně zatížené prostory, ve kterých právě probíhá úniková hra. Ta má propracovaný děj a cílem je dostat se týmovou spoluprací do cíle před uplynutím časového limitu, jinak nebude splněn. Ze začátku se to může zdát jako spousta času, ale následně zjistíte, že to není žádná sranda.

úniková hra

Některé úkoly či hádanky jsou dost náročné, a proto musí každý v týmu spolupracovat a zapojit se, aby záhada byla úspěšně vyřešena. Ceník se odvíjí podle toho, kolik lidí bude ve skupině, přičemž čím více lidí, tak tím menší šumu zaplatí jednotlivec. Hry probíhají po dvou až pěti lidech, takže je to vhodná činnost právě na zlepšení spolupráce a podpoření týmového ducha. Sami si tuto zábavu můžete vyzkoušet, přičemž zjistíte že má rozhodně co nabídnout, a proto je tak oblíbená a lidé si ji rozhodně pochvalují.

Kategorie: Business