Hudební nástroje – přestěhovat kytaru nebo banjo, zvládnete sami, stačí oba nástroje naložit na zadní sedadlo vašeho vozu, a je to. Ale co takové pianino, klavír nebo varhany? Pravda, klavíry a varhany nemá doma každý, ale i tyto nástroje se stěhují a vyžadují zvláštní stěhovací režim. Musí se s nimi nakládat velmi opatrně, jsou to velmi drahé a mnohdy i vzácné nástroje, které nedokáže vyčíslit ani pojistná smlouva. Máte-li doma takový kousek, pečlivě vybírejte stěhovací firmu stěhování v Praze Odnes to, aby byla spolehlivá, důsledná a precizní ve svém počínání.

stěhování varhan

Květinové stěny – někteří lidé mohou mít v bytě či v domě květiny uspořádané do velké plochy, různě propletené, svázané či podpírané. Přestěhování takovéto sestavy není snadné ani pro stěhovací firmu, ani pro amatéry. Stěhováci jsou ovšem připraveni stěhovat vzrostlé rostliny např. ze skleníků a zimních zahrad, navíc jsou pro případné škody pojištěni. Vhodné je konzultovat přestěhování květinových stěn a zátiší s někým od firmy a sestavit podrobný plánek, jak budou květiny v novém bytě rozmístěné. Pokud je zapotřebí vrtat do zdi a přišroubovat police na květiny, stěhováci tyto práce provedou na požádání.

pokojové rostliny

Speciální nábytek sestavovaný na míru – vestavěné skříně na míru jistě všichni znáte, ale kromě tohoto obvyklého řešení existují i speciální na zakázku vyráběné skříně, resp. nábytek pouze pro specifické účely. Jsou to např. sběratelské vitríny s exponáty anebo knihovny, uspořádané jako obytná stěna. Přestěhovat něco takového je docela fuška, ale i s tím stěhovací firmy počítají a neodmítnou vás jen proto, že máte doma něco, co se jinde nevyskytuje. Stěhováci běžně demontují nábytek a jistě si poradí i s tím vaším. Pouze byste měli dát vědět, s čím budou mít tu čest, výhodné je např. sjednat předem schůzku u vás doma, aby si zástupce firmy nábytek prohlédl a mohl připravit v předstihu vhodné řešení montáže, demontáže a transportu.

Kategorie: Internet