Banky mohou mít důvodů více, že vaše požadavky odmítly, například podle záznamů v registrech mohli jejich pracovníci zjistit, že jste měli v minulosti opoždění s nějakou splátkou, nebo jste byli dlužníkem, nebo mohli zjistit, že vám dokonce hrozilo exekuční řízení. To vše může být důvodem k odmítnutí poskytnout úvěr, kromě toho, že se bance nezdála výše vašeho příjmu. Jaký tedy bude váš další postup, kde tolik potřebné peníze seženete? A navíc rychle, musíte spěchat, protože jak se obecně ví, konkurence nikdy nespí. Máte velkou možnost, a to požádat nebankovní společnost o Americkou hypotéku bez poplatků předem https://www.hypotekybezregistru.cz/a67-americka-hypoteka-bez-poplatku-predem-navic-s-toleranci-zaznamu-v-registrech/. Co to znamená?

podnikatel v oblekuNikdo se u této nebankovní společnosti vás nebude ptát, na co konkrétně půjčené peníze potřebujete, také nikdo nebude po vás požadovat žádné poplatky předem. Nebude u této společnosti vadit, že má vaše firma zatím nízké zisky, a navíc je zde tolerance v registrech, takže nevadí, že jste třeba měli v minulosti opoždění s nějakou splátkou, nebo jste byli dlužníkem a dokonce nebude vadit, že vám hrozilo exekuční řízení. Ale máte povinnost, kromě pravidelného splácení hypotéky musíte ručit nemovitostí. Je to zákony daná záruka, že budete řádně svou půjčku splácet. Přitom nemovitost daná do ručení nemusí být ani vaše, může být od třetí osoby.

stavební firma

A jakou nemovitostí lze ručit? Může se jednat například o pozemek, byt, chatu i komerční nemovitost. Odhad nemovitosti neplatíte a po splácení půjčených financí je samozřejmě tato zástava ukončena. Uvedený postup je ošetřený našimi platnými zákony a navíc, zde jako kontrolní orgán státu má dohled Česká národní banka. Také je zde možnost pro firmy, že z půjčených peněz nejen zaplatí nové technologie, ale také zaplatí nedoplatky, které se mohou vyskytnout na zdravotním či na sociálním pojištění zaměstnanců firmy, nebo dokonce použít půjčené finance na výplatu jejich mezd.

Kategorie: Ekonomika