Pod názvem hypotéky bez registru naleznete podnikatelský úvěr. Snažíte se získat co nejlepší úrokovou sazbu? Hledáte řešení pro financování vašeho podnikání? Jste podnikatel nebo firma a potřebujete získat peníze navíc? V tom případě využijte našich služeb. Specializujeme se na poskytování podnikatelských úvěrů a zajistíme vám tu nejlepší možnou úrokovou sazbu.

Hypotéka bez registru a americká hypotéka bez registru jsou finanční produkty vhodné právě pro vás. Týkají se podnikatelských úvěrů a sjednat si je mohou firmy a podnikatelé i veškeří živnostníci.

balíček liber

V tomto případě se do registru nenahlíží. Věříme, že tolerance je základním spojením naší důvěry. Navíc víme, že to nemusí ovlivňovat vaši současnou situaci a vaše současné možnosti, abyste mohli úvěr splácet. Většinou se totiž jedná o staré prohřešky, proto záznamy přehlížíme. Vy sami musíte vědět, jestli z dlouhodobého hlediska můžete úvěr splácet a jestli budete schopni dostát svých závazků.

čtyři pěsti

Nám záleží na každém klientovi

Nechceme s vámi ztratit kontakt ani do budoucna a proto se budeme snažit zařídit vám velice výhodnou úrokovou sazbu, abyste s námi byli spokojení. Spokojený klient se totiž rád vrací na bezpečné a solidní místo. Tím vzniká budoucí spolupráce, o kterou také usilujeme.

žlutá tužka

Zápis v registru proto není překážkou k získání úvěru, zkrátka jej přehlížíme.

  • Hypotéka bez registru není spotřebitelský úvěr, který by byl vhodný pro běžné spotřebitele. Jedná se o podnikatelský úvěr. Finance z něj vám pomohou investovat do vašeho podnikání. Kdyby váš příjem byl nižší, postaráme se o to, abyste měli také nižší měsíční splátky. Jsme schopni vyhovět vašim požadavkům a některé náležitosti přizpůsobit vašim potřebám. Stačí se na nás obrátit.

Nedosáhli jste na úvěr v bance. Jsme pro vás ideálním řešením. Nemusíte se ničeho obávat, takových je mnoho, a proto jsme zde my s naší nabídkou.

Kategorie: Bydlení