Kdo pocítil účinky klasické anebo rehabilitační masáže, ví, že po bolesti, která zpravidla přichází druhý den, po pár dnech nastává blažené očekávání uvolnění zádových, šíjových a dalších přetížených svalů. Vy nemusíte ucítit bolest po masáži, a přesto se budete cítit jako na nebeských výšinách. Až okusíte masáže erotické, to teprve bude ten pravý požitek!

Masáže erotické vycházejí z fyzioterapeutických pohmatů s tím, že dochází k postupnému uvolňování svalů celého těla a navození příjemné atmosféry a uvolnění nervozity a případného stresu. Na ten rychle zapomenete. Na rozdíl od fyzioterapie, smyslná erotická masáž nabuzuje vaše tělo již od počátku do příjemného vzrušení. Slastí budete vrnět.

pár sprcha

Masérka vás po vzájemné společné horké sprše uvede na prostorné lůžko a natře sebe i vás voňavým éterickým horkým olejíčkem, a to proto, že vás bude masírovat svým vlastním krásným pevným tělem. Body-to-body je velmi dráždivý způsob, jak vaše smysly nabudit a prokrvit celé tělo včetně žádoucích partií. Svým tělem bude jemně masírovat vaše záda, hýždě, boky, stehna. Dotkne se každého kousíčku vašeho rozechvělého a toužícího těla. Podle domluvy může dojít k vyvolání orgasmu díky ruční masáži i uprostřed milostných hrátek anebo až ke konci. Nemusíte se obávat, že masírování prvním vyvrcholením končí! Počet vašich orgasmů se nepočítá, záleží jen na vás, jak se budete cítit uvolněni a necháte se vést zkušenýma a zručnýma rukama slečny k multiorgastickému zážitku.

pexels-photo-218679

Už si nemusíte nechávat zdát o krásné masérce, která vás hladí a podněcuje vás pohlavní úd ke vzrušujícímu ztopoření. Vy tento nádherný a všemi smysly rozechvívající zážitek můžete prožít na vlastní kůži. Nejen vaše tělo, ale i psychika dojde k úžasnému uvolnění, pro které se budete chtít neustále vracet. Navíc si masérku můžete vybrat podle svých požadavků a již jen výběr té, která se vás bude dotýkat svým tělem a svýma zručnýma rukama, je velmi vzrušující představa, kterou ona dovede do úplného blaženého konce.

Kategorie: Business