Zip sáčky s dírkou 2pack.cz se uplatní tam, kde chcete mít přehled o uložených drobnostech. Dírka nad uzavíracím zipem slouží pro zavěšení sáčku na háček, ocelovou či dřevěnou konzoli, což je vhodná situace např. v obchodech s textilní galanterií a dalším drobným zbožím. Pochopitelně toho lze využít i doma v dílně, u šicího stroje a všude tam, kde máte uložené drobnosti pěkně při ruce. Výhodou sáčků je jejich nízká hmotnost a rozměry, takže nezaberou mnoho místa. Jsou-li transparentní, nemusí se ani popisovat lihovým fixem.

dílky puzzle

Výborně chrání před prachem a vlhkostí – drobnosti v domácnosti jsou takto uložené naprosto bezpečně a jsou chráněné před okolními vlivy, což je hlavně vzdušná vlhkost, různé pachy a prach. Oceníte to u skladování kancelářských potřeb a drobné galanterie, jako jsou sponky, kovové druky, knoflíky, nýty, magnetky, kroužky, zapínání a přezky atd.

Nezaberou moc místa – v šuplíku, ve skříni, v regálu polic, v kuchyňské lince, v chladničce i v mrazáku, tedy kdekoli potřebujete ušetřit místo, vám v tom sáčky s uzavíracím zipem pomohou. Jsou velmi lehké a dobře skladné, takže mohou zastoupit plastové i papírové krabičky, dózy nebo sklenice. Se zipovými sáčky ušetříte jak skladovací prostor, tak i finance, jsou velmi levné a můžete je mít doma v zásobě vzhledem k jejich dlouhé trvanlivosti.

dřevěné figurky

Jsou zdravotně způsobilé i pro potraviny – sáčky se zipem se vyrábí převážně z nízkohustotního polyetylenu LDPE, ten je certifikovaný pro styk s potravinami, léky a tekutinami, mohou s ním přijít do kontaktu i malé děti. Polyetylen nezapáchá a ani pachy neabsorbuje, nevyvolává alergické reakce a neuvolňuje žádné toxické látky.

Jsou levné – obrovskou výhodou je jejich nízká cena, proto se ujaly jako konkurent vůči různým skladovacím nádobám, jako jsou plastové přepravní boxy, krabice, sklenice atd.

Kategorie: Zboží