Razítka by měla být v každé kanceláři a to proto, že nám ušetří čas. Díky razítku jde všechno rychleji, a pokud denně potvrzujete stovky papírů, tak Vám zaručeně nesmí chybět. V horším případě pak je to, že razítko máte, ale někdo z Vašich kolegů Vám ho neustále bere ze stolu. V momentě, kdy nutně potřebujete orazit dodací listy řidiči, nemáte čas hledat razítko na ostatních stolech, a viníka, byste v ten moment nejradši zabili. Ovšem nedělejte ukvapené závěry a radši navštivte firmu, která Vám udělá nejrůznější razítka na přání.

razítka (4)

Razítka na počkání Praha Razitka, je firma, která má tradici již od roku 1992 a stále pokračuje. V tomto roce začala vyrábět vizitky, od kterých postupovala k razítkům, které jsou jejich prioritou číslo jedna. V jejich sortimentu najdete školní razítka, razítka na keramiku, Trodat a Colop razítka, ale také razítka kapesní a na počkání. Pokud zvolíte razítka na počkání, tak Vám postačí pouze pár minut, na jejich výrobu. Toto razítko je opatřeno také barvou, která dokáže udělat až 20 tisíc otisků. Do razítek na počkání se řadí také kapesní razítko, které zabraňuje nechtěnému otištění v kapsy. Díky speciálnímu krytu se Vám navíc neotiskne v kapsy a bude jen na Vás, kolik si určíte řádků u razítka a jaký tam chcete text. Jedná se o ideální volbu, pokud jedete na schůzku a zapomenete si razítko v kanceláři.

razítka (2)

Nejvíce teď letí razítko antibakteriální, které je v této době nejvíce kupované. Díky speciální výrobě se na razítku nezachytávají bakterie a viry a jejich přenos je tak minimální. Dokonale se hodí do kanceláře, kde projde razítko rukami mnoho lidí.

Pokud tedy máte kancelář, ve které vám neustále někdo bere Vaše razítko, tak neváhejte a zakupte si razítka pouze pro sebe a zamkněte si je šuplíku. Nejen, že vám je nikdo nevezme, ale také budete mít záložní razítka v případě, že by Vám ho někdo opět vzal.

Kategorie: Zboží