Spíte celou noc, jako když vás do vody hodí a nevíte o světě? Ráno se pak probudíte a nemáte ani tušení, co se vám uplynulou noc zdálo? Nebo to máte naopak a vaše sny si většinou do detailů pamatujete? Určitě vás alespoň jednou napadlo, co ten prapodivný sen znamenal, jestli to něco nenaznačuje, jestli se něco zlého nepřihodí, nebo co ten daný sen měl znamenat.
probuzení s úsměvem.jpg
V takových případech přichází na řadu snář, kde si můžete jednoduše během chvilky zjistit, co konkrétní situace nebo činnost z vašeho snu znamená, co vás čeká nebo čeho se máte vyvarovat. Některé výklady snů vás potěší, jiné zase méně. Z ostatních pak tak trochu i mrazí.
Pokud máte to štěstí, že si občas ráno pamatujete, co se vám v uplynulé noci zdálo, dá se to velice snadno zužitkovat. Pokud tedy věříte na nějaké to nadpřirozeno a zajímáte se o výklad snů.
měsíc za ženou.jpg
Co to je vlastně snění a z čeho naše sny vznikají?
SNY se skládají z tzv. denních zbytků, tj. ze situací, které jsme během daného dne nebo v poslední době prožili. Sen vznikne z kombinace vnějších a vnitřních podnětů naší mysli. Někteří mají běžné sny, nad kterými se ani nepozastaví nebo nejsou něčím zvláštní. Jiní zase mohou mít strašidelné sny, tzv. noční můry. Samozřejmě někdy také sen nemá ani hlavu ani patu, najednou se ocitnete jinde, než jste byli, s jinými lidmi, v prapodivných situacích. Ale proč tak trochu nezapátrat, co třeba váš včerejší sen znamenal?
vzdušný zámek.jpg
Co vlastně jednotlivé snyznamenají? Zjistěte si v přehledu snáře, co znamenají nejčastější snové situace a můžete se tak dozvědět velice zajímavé věci. Ponořte se do tajemného výkladu snů a sledujte, zda se podle výkladů snů něco vyplní či nikoliv. Možná budete sami mile překvapeni, že na snech tak trochu něco je. Tak proč to nevyzkoušet a občas se do snáře na výklad snu nepodívat? Příště, až si budete pamatovat, co se vám v noci zdálo, probuďte v sobě zvědavost a zapátrejte po výkladu vašeho snu.

Kategorie: