Potěšte vaše dítka!

Není větší blaho, než se dívat do rozzářených očí svých dětí. Která maminka nebo tatínek by takovou situaci nechtěli stále zažívat? Vy takovou situaci vašemu dítku můžete ale dost dobře a ještě k tomu nenápadně p ř i h r á t, to když pozvete na oslavu jeho narozenin kouzelníka pro děti!

narozeninový nápis

Kouzelník Martin pobaví a rozesměje

Kouzelník Martin pobaví nejen vaši ratolest, ale rozesměje všechny děti, které se na oslavu dostaví. Děti milují kouzla a čáry, nepřemýšlejí jako my, dospěláci, jak to či ono Čáryfuk provedl. Děti se naopak nechají vést fantazií a je jim blaze na dušičce. Jsou rozradostněné a rozechvělé očekáváním, jaká další kouzla tento báječný mág jim opět ukáže. Ale kouzelník Martin není jen ukázkový eskamotér, nýbrž vstupuje mezi děti a kouzlí přímo před nimi, takže si jeho čáry máry mohou dítka pěkně osahat, ale stejně nepřijdou na to, jak to ten skvělý kouzelník dokázal! A to je právě to překvapení, úžas a nadšení, které krom kouzel Čáryfuk umí vykouzlit ve tvářích a srdcích přítomných přihlížejících.

Ať to jsou děti, nebo i dospělí, kteří se přijdou podívat na oslavu narozenin vašeho potomka.

Kouzla, smích a veselí

Dopřejte vašemu milovanému synkovi nebo vaší princezničce tak skvělý a výjimečný dárek, jako je pozvání kouzelníka Martina na oslavu jeho krásných a radostných narozenin. Všechny děti, ať menší nebo dospělejší, si spolu užijí bezpočet veselých příhod a neuvěřitelných věcí, které mohou zažít jen se skutečným kouzelníkem.

narozeninový dort

Děti kouzlí, Martin čaruje

Zábava graduje, protože role se obracejí. Martin povolá vašeho oslavence k tomu, aby předvedl dětem nějaké kouzlo, které ho naučí. Tak nenásilně vtahuje děti do neuvěřitelných kouzel a děti pak všude vyprávějí svým kamarádům, jak ony samy kouzlily se skutečným kouzelníkem.

Vraťte se, rodiče, i vy do svých dětských let a nechte se unášet svou fantazií bez hranic …

Kategorie: Business