Každý by rád poslouchal hudbu bez zbytečných zvuků z okolí. Ať už v autobuse, při běhu, nebo doma. Proto se firma Sony rozhodla právě pro inovaci, která by splnila dávné sny. Bezdrátová sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku. Jediné, co byste však měli při koupi těchto sluchátek hlídat, je provoz. Pokud jste na cyklostezce, nebo snad na silnici, bylo by hloupé poslouchat hudbu bez jistoty, že jste ve 100% bezpečí.

červená obloha

            Sluchátka by také měla obsahovat „sense engine“. Ve zkratce to znamená, jakou činnost zrovna provozujete a podle toho se přizpůsobí i systém potlačení hluku. To se z části hodí například právě pro cyklisty a bruslaře.

            Jelikož sluchátka obsahují i senzor přiblížení, po pěti minutách, kdy zůstanou položené na nějakém místě, se vypnou. Můžete si také nastavit vypnutí při jejich vytažení z uší a následné zapnutí. Vše si nastavíte a upravujete v aplikaci.

            Výhodou těchto sluchátek, která snížila energetickou náročnost, je napojení obou sluchátek ke zdroji. Jiná bezdrátová sluchátka jsou totiž připojená jen jedním, a poté zvuk vysílá do druhého. Navíc má každé sluchátko mikrofon, jedno jej má vzadu a druhý vepředu. Díky tomu snímá lépe prostor a může s ním lépe pracovat. Sony ale nabízí možnost i využití každého sluchátka zvlášť a odděleného nabíjení.

            Na jedno nabití vydrží sluchátka 6 hodin, ovšem v magnetickém pouzdře je můžete nabít ještě třikrát, tudíž vám vydrží na celý den. Díky přilnavému gumovému povrchu vám navíc lépe drží v uchu a anténa je navržena tak, aby pokrývala větší plochu. To vám zaručí bezproblémový poslech filmů i hudby.
sluchátko handsfree

            Samozřejmě díky všem těmto aspektům očekávejte cenu, která se bude rovnat takové kvalitě. Za tyto sluchátka zaplatíte přibližně 6500 korun. Tyto peníze nedáte jen za tyto funkce, sluchátka jich mají mnohem více, například Quick attention, ale i mnoho dalších.

Kategorie: Technika