Chvíle s partnerem utužují každý vztah. Jestli je něco, co lze udělat pro ozvláštnění, pak je to například vypínání televize dříve, vytvoření příjemné atmosféry apod. Je potřeba se snažit, abyste nedospěli až ke stereotypním večerům.

Již výše jsme zmiňovali vypínání televize dříve. Není totiž nic horšího, než když si zvyknete celý večer sledovat televizi. Určitě není nic na tom, podívat se na nějaký zajímavý film, ale rozhodně ne pořád. Sezení u televize je navíc pasivní zábava, která v žádném případě nerozvíjí společné sdílení.
puntíkovaný polštář

Můžete si zkusit udělat masáž. Svého partnera/ partnerku můžete překvapit například masáží chodidel s krémem, který je z kokosového másla. Rozhodně se nejedná o nic složitého. Masáž je potřeba provádět intuitivně, lehce a hlavně hřejivě.

I v pohodlí vašeho domova si můžete vytvořit úžasnou atmosféru. Nakoupit můžete polštáře, svíčky nebo různé oleje.

Co takhle nahradit místo alkoholu po večerech bylinné čaje? Jsou naprosto vhodné pro odbourání stresu a mohou být pěknou tečkou na konci dne.

Slyšeli jste někdy o párové terapii, ve vaně? Mnohé páry tento typ terapie považují za jednoduchý a také zábavný. Před samotnou lázní můžete všude umístit lístečky růží. Každý z vás bude mít za úkol vzpomenout si na tři hezké chvíle, které vás společně potkaly. Připomenout si ty nejkrásnější chvíle vám pomůže si uvědomit, že váš vztah je tím nejlepším, co vás kdy mohlo potkat.
ruce s prsteny

Můžete si také společně číst. Vyberte knihu, která vás oba zajímá, a před spaním se střídejte ve hlasitém čtení. Poté si společně můžete povídat o tom, co se v příběhu odehrávalo nebo jaké z toho máte pocity. Čtením budete posilovat váš vztah.

Pokud jste v našem dnešním článku čekali něco o sexuálních technikách, pak si na něj budete muset počkat až někdy jindy. Samozřejmě je možné zapracovat i na této oblasti.

Kategorie: