Přemýšlíte nad dárkem pro vaše blízké a chcete něco opravdu originálního? Chcete něco, z čeho si obdarovaný sedne na zadek? Nebo chcete potěšit sami sebe a chcete mít něco, co nebude mít nikdo jiný? Výbornou volbou jsou dřevěné hodinky. Ano čtete správně. Ručně vyřezávané dřevěné hodinky. Hodinky jsou ručně vyřezávané bez využití počítačem řízených strojů. V dnešní době si můžete nechat vyrobit téměř cokoliv, zakázková výroba hýbe trhem a všichni si zakládají na tom, že zrovna to jejich je vyrobené na zakázku. Proč byste se tedy nemohli chlubit dřevěnými hodinkami.

Dřevo je láska

Nemusíte mít strach, že by vám hodinky neseděly na ruce. Vyrábí se ve čtyřech velikostech. Velikost S pro dámskou drobnou ruku, velikost M pro standardní dámskou ruku, velikost L pro standardní pánskou ruku a velikost XL, kterou využijí pořádní chlapáci. Hodinky jsou ošetřeny tungovým olejem, díky kterému dokonale vynikne krása dřeva. Jelikož se každý kus dřeva liší barvou, strukturou nebo tvrdostí, není možné, aby se našly dva naprosto stejné výrobky. Vybrat si také můžete, jaký chcete k hodinkám řemínek. V nabídce je náramek kožený z pravé kůže, který vám poskytne dokonalý komfort.

Náramkové hodinky

Nebo lze zvolit řemínek dřevěný, který je samozřejmě také ručně vyrobený. Pokud chcete někoho hodinkami obdarovat, určitě využijete možnost glavírování. Lze tedy vyglavírovat věnování přesně podle vašeho přání. Dřevěné hodinky s glavírováním se tak stanou jedinečným dárkem pro vaše blízké a můžete si být jisti, že se s ním všude rádi pochlubí. Hodinky jsou poháněny kvalitním strojkem a chráněny minerálním sklíčkem. Minerální sklíčko lze vyměnit za sklíčko safírové a tím je ještě o chloupek vylepšit. Výrobce si zakládá na kvalitě a za svou práci ručí. Na ručně vyřezávané, dřevěné hodinky se samozřejmě vztahuje dvouletá záruční lhůta.

Kategorie: Zboží