Dodržovat pitný režim je důležité, to už vědí snad i malé děti, kterým maminky dávají sebou na procházku malé lahvičky s pitím. Alespoň jsou dítka pobíhající po venku vidět, jak občas upíjí dobrého pitíčka. A čím děti osvěžit?

Milé maminky, zapomeňte na přeslazené chemicky upravované limonády, a pokud vám záleží na zdraví vašeho dítěte, pak věnujte pozornost etiketám! Obavy můžete odhodit stranou, když sáhnete po L i m o n á d á c h z K o p a n i c Eshop-koldokol!

A proč právě Limonády a z Kopanic? Protože jsou vyráběné v Čechách a pocházejí z Bílých Karpat, kde se stále daří udržovat zdravé životní prostředí. Díky tomu na Statku ve Vlčí, kde místní s láskou pěstují voňavé bylinky, které rostou i na přilehlých čistých a prostorných loukách a mezičkách, mají možnost je poté zpracovat ve vynikající nápoje, a nejen pro děti.

léčivá mateřídouška

Tyto skvělé a přírodní limči vás pohladí a jemně zaperlí na každém mlsném jazýčku. A nejen, že vás pohladí, hlavně vás i skvěle osvěží, protože jsou plné darů místní a čisté přírody.

Máte na výběr z mnoha druhů bio limonádek:

  • Jemná a voňavá mateřídoušková. Výluh z mateřídoušky posiluje tolik nezbytnou imunitu.
  • Omamná a osvěžující mátová. Máta je známá svými úžasnými účinky, kdy zklidňuje a zároveň upravuje náš trávicí systém.
  • Chcete se projít jarní přírodou, pak ochutnejte bezovou!
  • Lehce nasládlá, voňavá a bezkonkurenčně osvěžující nádherně levandulová.
  • Zklidňující a relaxací vyniká meduňková.
  • Jemně perlivá a zářící žlutými květy, osvěžující a lahodná. To vše jsou přívlastky pro skvělou bylinkovou volbu – pampeliškovou!

žlutá pampeliška

Všechny tyto úžasné voňavé a zároveň bylinné limonády z Kopanic zakoupíte v bio kvalitě. Po otevření je uchovávejte v lednici, ale ubezpečujeme vás, že jen když je ochutnáte anebo vaše dítka, nebudete mít do ledničky už co dávat … Protože prázdné lahve se přece do lednice nedávají!!

Kategorie: Zboží