Také byste chtěli mít takovou postavu?

Nic není problém! Anna Sittnerová https://fitkitchen.cz/testimonials/anna-sitnerova je na sladké, přesto si zachovává skvělou štíhlou postavu díky tanci a naší fit stravě! Pestrost. Čerstvost surovin. Výtečná chuť a kvalita je to, co ji přesvědčilo k objednání a pravidelnému přísunu našich „krabiček“.

štíhlá dívka

Anička je profesionální tanečnice v oboru Moderního tance na Státní konzervatoři.

Tančení se věnuje už od svého dětství a její denní program jsou pravidelné tréninky, kterými se udržuje v kondici nebo trénuje na akce v divadle. Pravidelně mívá až pět tréninků denně, proto dbá na správnou výživu, která je pro její kondičku a hlavně zdraví hodně důležitá. Obzvláště po tréninku musí tělo dostat opět tu správnou výživu, aby nestrádalo, svaly se posilnily a organismus oživil a osvěžil.

Ale právě „díky“ tréninkům nemá tato tanečnice čas na pravidelné vaření a vymýšlení té správné výživy tak, aby tělo vždy dostalo to, co potřebuje. Její práce jí vezme veškerý volný čas a když netrénuje, ráda se jde projít a načerpat energii v přírodě.

přesýpací hodiny

A právě ušetřený čas u tohoto způsobu stravování je pro ni velmi důležitý, protože ten pak může věnovat sama době a svým zájmům a koníčkům, na které jí času moc nezbývá.

Fit stravu má ráda a dokonce i sama na sobě poznala díky pestrosti a kvalitě jídel příliv nové energie! Anna nemá v plánu hubnutí, to vzhledem ke své postavě neplánuje, ale potřebuje pro těžké a mnohdy vysilující tréninky načerpat dostatek energie z vyvážené stravy.

A navíc jako bonus pro sebe i pro ostatní zájemce vyzdvihuje to, že jídlo je vždy ČERSTVÉ, což u některých krabičkových diet, které dříve poznala, není vždy až tak moc samozřejmé.

S podivem ke své postavě miluje sladké, ale díky tomu, že FitKichen oplývá zdravými sladkostmi, tím více si ji oblíbila! Obzvlášť oceňuje skvělé dezerty a jejich rozmanitost a různorodost.

Kategorie: Zboží