Chcete se přijít pobavit a zastřílet si? Konečně živé terče, do kterých budete mířit? Ano opravdu půjde o živé terče – vaše soupeře! Střílet se bude moderní laserovou zbraní, která má světelný paprsek!

DSC_0204

Připravili jsme pro vás 2 arény a nespočet herních kombinací. Můžete si vybírat obtížnost i různé styly her, takže se vám ani po deseti hrách nebude zdát, že byste ještě všechno vyzkoušeli a budete chtít zkoušet stále nové a nové verze, i když pak mistrem budete třeba jenom v pár aplikacích.

Hrát můžete jako začátečníci, jako profíci nebo jako amatéři. Může přijít naprosto každý. Někdo tomu propadne a bude chtít střílet denně, jiný to volí pouze jako občasnou zábavu. Hraní je zážitek, na který jen tak nezapomenete. Můžete přizvat přátele, sourozence, kamarády, spolužáky, ale také kolegy z práce, rodinu, známé či zkrátka a dobře kohokoliv. Dokonce i své nepřátele, alespoň budete vědět, proti komu bojujete a budete mít na mysli pouze jediné, že musíte vyhrát a druhý tým porazit!

skupina-mensi(1)

Více o hře

  • Hra se skládá ze dvou týmů. Týmy mohou mít 1 – 16 členů. Vyberete si arénu, styl hry a pak už jenom stačí na sebe navléct vestu, vzít si do ruky zbraň, samozřejmě laserovou, která vydává paprsek a můžete začít hrát, střílet a vymýšlet strategie, abyste porazili protější tým. Pokud někoho střelíte, pak umírá a vyhrává samozřejmě ten tým, kterému žije nejvíce členů. Pokud je druhý tým poražen a už nikdo nežije, hra končí.
  • Vyzkoušejte si jaké to je, když držíte v ruce opravdovou zbraň a míříte s ní na cíl. Střelba baví nejenom muže, ale i mnohé ženy a dámy. Kolikrát byste se divili, jak jim to se zbraní v ruce jde. Bývají platnými a dobrými hráčkami v týmu. Nepodceňujte nikoho a raději se snažte vyhrát.

Více informací o arénách

Laser game Praha se odehrává samozřejmě v našem hlavním městě. Odehrává se v jedné ze dvou základních arén. Vybrat si můžete z tajemného labyrintu nebo můžete zvolit aztécké ruiny.

  1. V tajemném labyrintu zažijete spoustu zábavy a adrenalinu. Vyzkoušejte si své dovednosti.
  2. Ruiny legendárních aztéků jsou připravené, aby vás kryly různými zákoutími. Využijete je pro své potřeby?

Kategorie: Business